Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foginy széli érzékenység?

Foginy széli érzékenység?

Figyelt kérdés
Van valakinek ilyen problémája?ecsetelők fogkrémek már ugy néz ki az orvosok se tudják mitöl lehet mindent kiprobáltam de semmi paradontologián is jártam gengigél se jo ha oda ér a fogkefe érzékeny az inyem 14 honapja de csak az iny szélen
2014. nov. 21. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Milyen fogkefét használsz? Próbáld ki a Meridol fogkrémet és fogkefét, vagy Parodontax fogkefét, ezek lágyak és nem sértik az ínyt.
2014. nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én mostanában a DM-ben Dontodent supersoft fogkefét veszek:

[link]

Ez egyáltalán nem sérti a fájó ínyt, és évek óta csak Meridol fogkrémet hazsnálok, mert az összes többitől begyullad az ínyem. Próbáld ki ezeket és a Phlogosolos szájöblítést.

2014. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Le van véve a fogkő?

Mert attól szokott lenni

2014. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Puha meridol fogkefét hasznàk havonta cserélem ma vettem egy még puhábbat ami külföldi és a meridoltol is puhább
2014. nov. 21. 16:55
 5/16 anonim ***** válasza:

A Gengigel nekem elszínezte a fogat,

nem volt jó

2014. nov. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nincs fogkövem se 14honapja tart azota fogorvosokrol fogorvosra járok
2014. nov. 21. 16:56
 7/16 anonim ***** válasza:
Menj el uh-s fogkő eltávolításra, hogy tényleg ne legyen ott semmi oda nem való Nekem segített -
2014. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom

Talán próbálj ki valami jó gyógynövényes f.krémet

v. gélt, amit oda kensz, ahol fáj (érzékeny)

2014. nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Már az iny alatt is volt fogkő leszedés
2014. nov. 21. 16:59
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de szivesen várnék még válaszokat mert ez nagyon kiboritó hogy nem tudják mitöl van már cbct is voltam goc kutatáson minden negativ volt
2014. nov. 21. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!