Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy bírjátok ki hogy be van...

Hogy bírjátok ki hogy be van dőlve egy fogatok?

Figyelt kérdés

Felső fogsoromon van fogszabályzó, amit most vesznek fel. Alulra direkt nem akartam, mert minden oké volt. Legalábbis ugy gondoltam, amig a rágó fogam alul szépen befelé nem kezdett dőlni. Valami iszonyat érzékeny lettem rá, csikis érzésnek mondanám el, de zavarja a nyelvemet.

Szörnyű :D


2014. nov. 6. 18:48
 1/2 A kérdező kommentje:
*Most vesznek le
2014. nov. 6. 18:48
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés is a tiéd? http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__62..

Szarvashiba. A fogszabályzást mindig mindkét fogsorral közösen kell csinálni, éppen az ilyen esetek elkerülése miatt. Ha megváltozik egy fog helyzete, az kihat a szemközti fogra is. Fogszabályzással még talán vissza lehet állítani a helyére, de az az igazság hogy ha túl gyorsan történt a bedőlés, akkor esélyes hogy ki fog lazulni.

2014. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!