Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem körzetis fogorvosnál,...

Nem körzetis fogorvosnál, ingyenes a foghúzás? (TB-vel)

Figyelt kérdés
Móron lakom, 4 fogorvos van, de amelyikhez az én utcám tarozik ahhoz nem szeretnék menni (nagyon nem dicsérik) ,voltam már egyszer foghuzáson másiknál és ott sem kértek pénzt, tehát ha most egy másikhoz megyek bölcseségfog húzásra, kérhet érte pénzt vagy a húzás ingyenes? TB-m van.

2014. szept. 15. 16:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagyis amelyikhez szeretnék menni az is körzetis fogorvos, csak amelyikhez az én utcám tartozik nem ahhoz mennék.
2014. szept. 15. 16:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem egy időben rendelnek. Mondd azt, hogy most kezdett el fájni a fogad. Ha normális, elsősegélynyújtás keretében elvállal, és kihúzza a fogadat.
2014. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem hozzá tartozol, akkor elvileg kérhet pénzt a húzásért is, de meg kell kérdezni.
2014. szept. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk legalábbis csak szájsebész műt\húz bölcsességfogat beutalóval. Tehát előbb a körzetistől kell kérni. Úgy gondolom, mindegy melyiktől kéred.
2014. okt. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!