Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek nagyjából mennyi...

Szerintetek nagyjából mennyi idő alatt lesz meg? (SZTK)

Figyelt kérdés

November ötödikén megyek első konzultációra fogszabályozásra. ( A fogaimon addigra minden rendbe lesz hozva, tehát tömés, fogkő eltávolítás stb.)

1, Az első konzultáción csak árat beszélünk, vagy már a mintát is leveszik, és röntgenznek is?

2, Onnantól számítva körülbelül mikor rakják fel a fogszabályzóm?

3, November 5.-én még 17 éves leszek, csak attól tartok, hogy esetleg átcsúszik január első hetére, akkor lesz a 18. szülinapom. Ha a szülinapom után rakják fel, (de már előtte konzultáció volt meg mintavétel stb.) akkor még van rá valami tb-s támogatás?


Tudom, hogy ezt így napra pontosan csak a doktornő tudná megmondani, de ha esetleg leírnátok a tapasztalaitokat, annak nagyon örülnék, természetesen megy a zöld pacsi is. :)



2014. aug. 26. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha még 17 éves korodban befizetted a csekket, akkor semmi probléma nem lesz.
2014. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem az a mérvadó, hogy mikor van a 18. szülinapod, hanem hogy mikor érettségizel/meddig jársz középiskolába.

Ha csak 20 évesen érettségizel és közben megbuksz/évet ismételsz, akkor 20 éves korodig támogatja a TB.

2014. aug. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm szépen!
2014. aug. 26. 19:21
 4/4 anonim válasza:
2 hétre rá kaptam az éjjelnapali fogszabit :(
2014. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!