Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 hónapja tömték be a fogam,...

2 hónapja tömték be a fogam, azóta hidegre érzékeny. Elfog ez múlni?

Figyelt kérdés

Volt 2 lyukas fogam a bal oldalamon, mikor még lyukasak voltak, nem fájtak egyáltalán, nem voltak érzékenyek. Aztán betömte a fogorvos kb. 2 hónapja és azóta nem tudok azon az oldalon enni, mert fáj minden harapás és hideget sem tudok inni, mert belenyilall :(

Az orvos azt mondta, hogy ez normális, el fog múlni. Szerintetek?


2014. aug. 7. 18:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséged! Kérni fogom a röntgent és nem leszek hajlandó újra fizetni neki a kezelésért, hiszen elrontotta a fogam, csinálja meg! :(

Azért szörnyű, hogy tényleg ki vagyunk nekik szolgáltatva, ott hagytam neki 20 ezer forintot és ez lett belőle. Lehet jobban jártam volna, ha inkább körzetes orvoshoz megyek.

Most az ő hibájából jöhet a gyökérkezelés, nagyon jó :(

2014. aug. 9. 19:51
 12/14 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen!

De ennyire ne rohanj előre lehet nem kell gyökér kezelni, a röntgen kimutatja mi lehet a baj. Nyugi!

Mielőtt betömte csinált vele valamit, vagy nem volt akkora a luk?

2014. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem csinált vele semmit, csak betömte :(
2014. aug. 12. 14:04
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem, vár ki mi lesz, s reméld helyre hozza.
2014. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!