Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sorvégi foghiányt hogy pótolnak?

Sorvégi foghiányt hogy pótolnak?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy fogbeültetés lehetséges, de az túl drága az én pénztárcámnak. És mi van akkor, ha valakinek mondjuk jobb oldalt nincs egy foga se, csak balról? (Ez szerencsére rám nem igaz, csak kíváncsi vagyok)Akkor hogy oldják meg a fogpótlást?
2008. aug. 3. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyenkor kivehetős protézist csinálnak.

Olyasmi lehet mint egy éjszakai fogszabályzó.

Nekem jobb oldalt felül a 7-es letört, erre húztak egy koronát. lecsiszolták a letört fogat, mintát vettek, csináltak porcelánból egy fogat majd ráhúzták a lecsiszolt fogra, és fogíny alaat beragasztották. Ugyanolyan mintha igazi lenne.

2008. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmnek először fogprotézise volt mert 14 éves korában kiránduláson kitört a foga.

Amikor épp enni akart mindig azzal szórakozott hogy kivette a protézisét mert elől fönt nem volt foga.De már azóta megcsinálták neki a fogbeültetést és nem volt neki olcsó.

2008. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!