Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet olyan, hogy a fogorvosom...

Lehet olyan, hogy a fogorvosom nem veszi észre ha romlott a fogam illetve, hogy a kisebb lyukat nem tömi be?

Figyelt kérdés
Eddig mindig megbíztam benne, szépen betömte a fogaim. De most úgy érzem, hogy van egy pici luk a rágófogamon (egy barna pont) és elmentem hozzá, hiába kérdeztem, hogy rossz-e ő azt mondta ezt nem kell betömni.
2014. júl. 3. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

alapvetően hiszek abban, h a szakember tudja, h mit csinál.

de...

édesanyámmal fordult elő, h elment a jól bevált fogorvosához azzal, h érzi, valami nincs rendben a fogával. doki megnézte, megnyugtatta, h minden rendben van. pár hét múlva visszament az anyukám, h ugyan, vessen már rá az orvos még egy pillantást, mert egyszerűen érzi, h valami gond van. alaposabban megvizsgálta és olyan problémát talált, h alig lehetett a fogat megmenteni :-/

2014. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, az a baj, hogy a többi fizetős és nem is akármennyit kérnek el, ráadásul én eddig mindig meg voltam elégedve vele, lehet én is visszamegyek pár hét múlva hátha akkora már máshogy áll hozzá.
2014. júl. 4. 10:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg felszíni szuvasodast látott ami csak zománcba okozott elváltozást ilyenkor nem nyúlnak hozzá mert sokszor úgy marad stagnáló caries és ha fura az felesleges foganyag veszteség lenne szerintem tudja mit csinál szuvasodas megállapítása alap egy fogorvostol egyetemen ez legalapvető feladat
2014. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!