Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudtok tanácsot adni? Fogorvos...

Tudtok tanácsot adni? Fogorvosom szájsebészhez küldött több fog kihúzására a XI. kerületi rendelőbe.

Figyelt kérdés

Elég rosszakat hallottam a Fehérvári úti szájsebészetről. Főleg a betegekkel tanusított hozzáállásról.

Privát orvos ki tudja húzni (csak az OEP-es fogorvos nem!), mivel sok fogról van szó,ez sokba kerülne. Nálunk 10ezer egy húzás privátban.


2014. jún. 5. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen állapotban vannak azok a fogak? Gyökérkezelés nem lehet megoldás?
2014. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Állami fogorvosok közt sok a hentes, aki mindent húzna. Nekem van olyan fogam is amiből csak a gyökér maradt, abba tettek csapot, arra pedig szép kerámiakoronát, 5 éve semmi gondom vele.


Ha sok fogadat kihúzzák akkor fogínysorvadásod lesz, állkapocstorzulás, stb.


Állami egészségügyet jól jellemzi az, hogy faterom 50 éves volt, mikor egy doki azt mondta neki, hogy semmi baja, 60 évig simán elélhet. (A k... anyját, kinek elég ma 60 év? Most apám 63 éves.)

2014. jún. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezek a körzeti orvosok nem normálisak komolyan

Mennyi idős vagy?

2014. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Meg egyszerre úgyis csak egyet vesznek ki,

mert ugye még rágni is kell addig, amíg gyógyul

a húzottnak e helye -

2014. jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Van képed?

Mégis hány fogról lenne szó?

2014. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha biztosítva vagy, próbáld meg esetleg a Stomatológiai Intézetet (Szentkirályi utca), ott is van szájsebészet
2014. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi véleményeket.

Röntgent magánál tartotta. Készítettek panorámát és kisröntgent is, de a fogorvos tanácstalan, ezért küld sebészhez.Azt hiszen, egyszerűen "átpasszol",mert privátban sima fogorvos csodálkozott, minek ide sebész ő ki tudná húzni, csak hát mennyiért.....?

Valóban elromlott egy-pár fogam a koronák alatt,de minden orvos mást mond, ügyesen érdeklődik, mennyit szánok rá, erősen a beültetést szorgalmazzák csillagászati árakért, nem törődve avval,hogy egyáltalán nekem be lehet-e ültetni.Szerencsém,hogy különben egészséges vagyok,mert ez vérlázító.

2014. jún. 5. 18:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem lehet a húzást elkerülni, én a Stomatológiára mennék, ott nagyon gyakorlott dokik

vannak és ha biztosítva vagy, ingyen megcsinálják

2014. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg azért is jobb menni a szájsebre, mert ha letörne a fog (húzás közben) ott egyből ki tudják venni a gyökeret is, nem kell órákig kísérletezni
2014. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazából a Fehérvári uti szájsebészetről szerettem volna véleményt olvasni.Senki nem járt még ott?
2014. jún. 6. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!