Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hirtelen fogba nyilaló fájdalo...

Hirtelen fogba nyilaló fájdalom ellen mért nem hat a a fájdalomcsillapító?

Figyelt kérdés
Illetve kinek mi vált be, próbáltam többfélét de egyik sem hatott, kicsit sem, ha nagyobb adagot vettem be akkor sem hatott, több fogorvost kérdeztem, egyik sem tudja mitől lehet! Most megint fájnak a fogaim, vagyis valószínűleg az ínyem (már ha attól fájhatnak ennyire a fogak), voltam orvosnál, leszedte a fogkövet, az ínyemmel kell mennem további kivizsgálásra,de csak jövő hónap elejére kaptam időpontot!
2014. jún. 13. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Fájhat az ínyedtől is a fogad, de az nem nyilalló fájás, a cikázó, nagyon erős fájdalom egy rossz fogtól szokott lenni. Átkopogtatta a fogaidat, volt röntgen? Nincs valahogy egy gyökérkezelésre váró fog?

Nekem volt már mindkettő, de amikor ínygyulladásom volt, akkor nem nyilalt, csak úgy éreztem, hogy fájnak is a fogaim.

Erős fogfájásnál nekem csak a Donalgin segített, de azt receptre adják és az is csak időleges.

2014. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs rossz fogam, megnézte őket, rtg volt, nem látszik rajta semmi baj,kopogtatásra nem fájnak!
2014. jún. 13. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor használj az ínyedre valamilyen gélt Pl Gengigen, vagy öblögess Phlogosollal, az is csökkenti a fájdalmat.

Vegyél Maridol fogkrémet és teljesen puha fogkefét.

2014. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezek mind megvannak és használom, kaptam már mindenféle szert rá, de nem igazán használnak! Amit próbáltam: cseppek, külsőleg, cseppek belsőleg, tabletta, szájvíz, meridol, elmex, parodontax,gingisol, soft fogkefe, kamillateás öblögetés,homeopátiás készítmények,krémek...
2014. jún. 13. 17:42
 5/6 anonim válasza:
esetleg megtaláltad azóta a gond okát? ugyanez a problémám, és nem segít semmi..:(
2015. máj. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fognyaki kopás járhat hirtelen belenyilalló fájdalommal, hidegre, melegre, édességre is.
2015. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!