Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek ha magán/fizetős...

Szerintetek ha magán/fizetős fogorvosi rendelőbe megyek akkor kihúzzák az összes fogamat?

Figyelt kérdés
Nem csak úgy viccből, mert rosszak a fogaim, érzékenyek, 2 már hiányzik és 4 gyökérkezelve van. Persze van még hibátlan fogam is, de nekem az a kérésem hogy húzza ki az összes fogamat, a jót is és csináljon műfogsort.Persze jópénzért de ez most mindegy. 19/F
2014. jún. 8. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
en nem mufogsort csinaltatnek hanem csak fogat, implantatumot.
2014. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Az orvosnak benne van az esküjében, hogy nem árthat, és ezt egy magánorvos se fogja megszegni. A te esetedben semmi értelme nem lenne kihúzni az összes fogat, tehát nem is fogják megcsinálni.
2014. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jó de ha én úgy döntöttem hogy végleg megszabadulok a fogaimtól mert az még fájhat valamikor.
2014. jún. 8. 13:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem fogják kihúzni
2014. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben elfogadom.Majd lesz valami.Csak azért kellett volna mert elég gyengék a fogaim, talán örököltem és mosástól függetlenül előbb utóbb elromlik.
2014. jún. 8. 13:34
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy második választ nem nagyon értem hogy "Nem árthat az orvos" mert ugye vannak a plasztikai sebészek akik ennyi erővel ártanak a páciensnek.Össze vissza szabják az embert.
2014. jún. 8. 13:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van aki a pénzért megteszi, de ! Sajat erdeked h ez ne tortenjen meg! Szamos mas lehetoeg van pl híd stb (doki felvilagosit). A mufogsor sose lesz olyan mint az igazi, nem lehet vele úgy rágni, ejszakara ki kell venni, milyen lesz majd ugy aludni egy csaj mellett h nincs fogad, az ejjeli szekrenyen uszkal egy poharba? Raadasul a csont igy leepul es kesobb ha akarnal se lehet majd implantatumot csinaltatni. 19 évesen nem ez a megfelelő út.
2014. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát azért a műfogsor legyen az utolsó amit meg kelljen csináltatni... Nem tudom ki hogy van vele, de én egy műfogsornak is csak annyira tudnék örülni mint egy műkéznek vagy műlábnak. Inkább meg kéne csináltatni a rossz fogakat, ha meg érzékenyek a fogaid, az is lehet h be van gyulladva, akkor meg pláne irány a fogorvos, mert gyulladástól ki is lazulhatnak/esnek egy idő után.
2014. jún. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó fogkrém kell

Meg pucolni kell étkezések után

Akkor kevésbé romlik

2014. jún. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Harminc/harmincöt éves korodig nehogy kihúzasd

Tömesd be, ahol lyuk van és ápold rendesen őket

2014. jún. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!