Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fehér fogtömés mennyibe...

A fehér fogtömés mennyibe kerül jelenleg a körzeti orvosnál?

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát ez egy igen jó kérdés. A körzeti fogorvosok az általam látogatott helyen mindig azt hazudták, hogy a fehér tömést nem támogatják, ezért vagy fizetek, vagy amalgám.


De. Van egy kis város tőlünk nem messze, ahol ingyen, tb-re veszi a fehér tömést az orvosom, amalgámot egyáltalán nem használ.


Ezek után elgondolkodtam rajta, hogy minden orvos az emberek hiúságát kihasználva, hogy nem akarnak fekete fogakat tömik a zsebüket, vagy az én orvosom bolondult meg, mert elfelejt pénzt kérni érte.


Szerintem inkább az első, mert hát ugye harmadik variáció, miszerint csak az én orvosom tudja tb-re venni nem opció.


Szerintem ha az ember bátor, simán rezzenéstelen arccal megmondja a körzetijének, hogy tudom hogy a tb finanszírozza a fehér tömést, azt kérem.

2014. máj. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem két hete tömték be sztk alapon. Nem kellett fizetnem semmit.
2014. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ingyen volt.
2014. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Melyik fogatokat tömték? Az orvos elmondása szerint a hátsó rágófogak tömése nem támogatott.
2014. máj. 30. 11:46
 5/14 A kérdező kommentje:
Fehér tömése! Amalgám ingyenes.
2014. máj. 30. 11:47
 6/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A körzetim a hátsó rágókat 6000 Ft-os darabáron akarta csinálni. Mondtam neki ne vicceljen. Ő is csak az első fogakat mondja ingyenesnek, de ez hazugság.


A másik orvos, aki nem is körzetes, csak átjárok abba a kisvárosba, három rágómat építette újra ingyen tb-re. Pedig kellett bele anyag bőven. Szóval szerintem a tb-t kellene felhívni, mert olyan nincs hogy az egyiknek támogatja a másiknak nem.

Mivel a dokim nem hülye, így azt gondolom nem ő akar ráfizetni, hanem a másik nyerészkedik.


Számold ki. Egy nap tömessenek fehérrel csak 10-en. A doki elkéri a 6 ezret, majd zsebre vágja, mert a tb állja. Az napi 60 ezer tiszta adózatlan jövedelem egy tb rendelőbe.

2014. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk ingyenes a fehér tömés is, tömték már első és hátsó fogamat is, egyikét sem kellett fizetni!
2014. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért ez vérlázító! Tőlem 4000 Ft-t kért foganként. Azt mondta, ez egy új változtatás... Nem fizettem ki, gondoltam utánanézek előtte.
2014. máj. 30. 12:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Két bölcsességfogamat, mindkettő ingyenes volt.
2014. máj. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja és két hete.
2014. máj. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!