Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Helyileg jártam fogszabályzásr...

Helyileg jártam fogszabályzásra, ám a doki szó nélkül lelépett és mondta, hogy a mellettünk lévő városba rendel, azóta változott,70 km-t kéne utaznom. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a városomban a körzeti fogszabályzóshoz jártam,(ő nem ide való volt, kb 10 km-ről járt át.) fogszabályzóért fizetni kellett ám a kezelésekért nem. Fél éve sincs fent, szóval látszata azt pont annyi, hogy felrakta és azóta semmit nem csinált... Aztán mikor voltam legutóbb közölte, hogy legközelebb majd csak 2 hónap múlva menjek és a mellettünk lévő városba, ami ide 20 km.. Eddig oké, még oda be is jártam volna ( de eleve szerintem úgy kellett volna lelépnie, hogy az ittenieket befejezi ). Mostanában kellett felhívni, hogy hol lesz a pontos cím és közölte, hogy változott a dolog, ide nagyjából 70-80 km-re fog rendelni majd és ha akarok átjárok, ha nem akkor így jártam.. Kérdem én, ilyet lehet? Más fogszabályzós fogorvos átvesz úgy, hogy fogszabályzóm van az alábbi történettel? Mert biztos nem fogok még egyszer kifizetni 50-60 ezreket a készülék miatt, anyagi helyzetünk nem engedi meg, csak 17 vagyok. Szerintetek mit csináljak?

2014. máj. 27. 17:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!