Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet a következménye...

Mi lehet a következménye annak, ha nem tesznek fel fogszabályozót?

Figyelt kérdés
az orvos aztmondta kéne, de nagyon nemakarok, mert modellkedem, és félek, hogy ezzel vége lenne az egész karrieremnek (ami még alig kezdődött el)
2009. dec. 30. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
ha vigyorogni kell a képeken azt ki lehet retusálni kb 10 perc alatt.
2009. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
persze, de mégsem tesz jó benyomást, sokkal elöbb választanak egy olyat akinek nincs minthogy elkezdjenek retusálgatni.
2009. dec. 30. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérjél kivehetőt!
2010. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! És ezt minden esetben lehet kérni?
2010. jan. 2. 15:47
 5/8 anonim ***** válasza:
A ragasztottat nem teszik fel ha te nem akarod, hisz jogod van elutasítani. Tény, hogy azzal nem fog olyan gyors ütemben javulni a fogaid esztétikai képe, de ha betartod, hogy igenis hordod amikor csak időd engedi, akkor azzal is látványos javulást lehet elérni. :)
2010. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok! Visszaolvasva elég hülyén fogalmaztam! A lényeg, hogy nyugodtan kérhetsz kivehetőt csak nem fog olyan gyorsan helyrejönni mintha ragasztottat kérnél. Ennyi a lényege.

A kivehetőt meg kiveheted ha modelles dolgaid vannak. :)

2010. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
komolyan? Az szuper lenne! De én már 15 vagyok, és azt olvastam hogy ilyet csak 12 éves korig adnak? VAgy ez nem egyenlő az éjszakaival?
2010. jan. 3. 15:33
 8/8 anonim válasza:
Sok ismerősöm évekig használt fogszabáyzót. Levették nekik, szépek voltak a fogaik, de nem sok idő múlva majdnem olyan volt a fogsoruk mielött feltették a fogszabályzót. Nekem éjszakai volt de mindig kiesett a számból, 1 hét után meguntam és azóta se hordom, viszont a fogaim rendezettek, hogy mitől nemtudom:D Helyreálltak maguktol, már ha létezik ilyen. :) Ha nem kuszák nagyon a fogaid szerintem ne csináltass fogszabit.
2010. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!