Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Újra mennétek? De annyira...

Újra mennétek? De annyira végtelenül kínosnak tartom. Ráadásul a kezem is elkezdett remegni mikor a pénzt adtam neki. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy eddig voltam párszor egy fogorvosnál, aki relatíve jól dolgozik, mindig megkérdeztem tőle mivel tartozom, de eddig csak olyasmiket csinált, ami ingyenes, úgyhogy nem kellett fizetnem. Legutóbb csinált olyasmit, amiért fizetni kellett volna, de annyira fáradt voltam, +beteg legyengült, hogy alig vártam, hogy kimenjek, a doktornő az ajtóból szólt vissza, hogy fizetnem kellene. Fogalmam sincs, hogy mehetett ki a fejemből, tényleg nem azért, mert nem akartam.:S Területileg hozzá is tartozunk, viszont olyan kevesen járnak hozzá, eddig(akármilyen időpontban mentem) nulla perc volt a várakozási idő, szóval nem lehet valami nagy forgalom. Szóval emlékezhet rám, merjek vissza menni? Persze tudom, butaság, véletlen etc, és a fő, hogy találtam egy jó fogorvost, most fogszabályzásról lenne szó.
2009. dec. 28. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Jaj, persze, hogy mehetsz hozzá! :=) Múltkor a patikából jöttem volna ki fizetés nélkül: megfogtam a gyógyszereket, megköszöntem, elköszöntem és elindultam az ajtó felé. Szóltak, hogy még fizetni kellene :=). Szerencse, hogy évek óta ide járunk, legalább arcról ismernek már. Bocsánatot kértem és fizettem. Még ők kezdtek viccelődni, hogy oldják a zavaromat :=).


Nyugodtan menj hozzá vissza, nem lesz ciki!

2009. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sokszor előfordul, sokmindenkivel. én is jártam így egyszer egy boltban. és mivel én is boltban dolgozom, hetente 1-2 alkalommal tapasztalom. nem kifejezetten lopni akarnak, egyszerűen csak így alakul. elbeszélgetjük az időt, elgondolkozik az ember. ez nem szégyelni való.
2009. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a válaszokat, kedvesek vagytok.:)
2009. dec. 28. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj vissza! :)

Biztos nem rossznéven vette!

2009. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan, biztos nem gondol rosszat, pláne hogy eddig mindig megkárdezted, mivel tartozol. Egyszer kiment a fejedből, na bumm, mindenkivel előfordul. :) Esetleg elereszthetsz egy poént ezzel kapcsolatban, hogy oldódjon a feszültséged. :)
2009. dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Áh, velem is előfordult 1 hónapja, de nekem meg nem is szólt a doki. Magán doki, fogszabályozás miatt járok hozzá. 3 nap múlva jutott eszembe, hogy basszus, nem fizettem. Jövő héten megyek hozzá, azt se tudom, mit mondjak. :D

Lehet, hogy jobban örültem volna, ha akkor szól. :)

2009. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!