Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai fogszabályzóval...

Éjszakai fogszabályzóval tényleg nem lehet a helyére tenni már?

Figyelt kérdés
Már pár éve éjszakai fogszabályzóm van . Elől az egyik fogam ferde volt nagyon,mostmár nem annyira . 2. fogszabályzós orvosnál vagyok , de azt mondta most , hogy csak a rendessel lehet szépen a helyére igazítani . Nem tenne fel egészet,hanem előre pár darabot . Privátban tudok képet mutatni a fogamról,ha van itt hozzáértő :)
2014. máj. 7. 17:00
 1/2 anonim válasza:
A szüleim "hozzáértők" igy nagyjabol tudok segiteni neked. Éjszakai fogszabalyzom nekem 3 volt mire megkaptam az állandot. Nekem apukam azt mondta hogy a rendes azert jobb mert az 0-24ben rajtad van az ejszakai meg csak 8-9 orat (van kulonbseg) igy lehet hogy a z éjszakaival 4 év alatt elered az amit 1 év alatt elérnél az állandoval. Szoval szerintem helyre lehet tenni ha van idod es turelmed,de ha rovidebb ido alatt tobbet akarsz elerni akkr nyulj melyen a zsebedbe es vasarol egy allandot.
2014. máj. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ . Az éjszakait választottam,amivel már jó sok éve "szenvedek " . De igazából nem bántam meg,mert látom a változást,már szinte a cél előtt vagyunk . És csak 1 fogról van szó. A kérdés ugye az ,hogy tényleg van-e ilyen , hogy az éjszakaival nem lehet befejezni úgymond , egy kis tolást.... ?! :/
2014. máj. 12. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!