Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömést lehet kérni injekció...

Fogtömést lehet kérni injekció nélkül? Vagy az nagyon fááj?

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Annyira fáj, hogy nem bírnád végig a fúrást ( főleg, ha nagyon lyukas már a fogad ). Én az injekciót választanám a helyedben, miért mi bajod van vele?
2014. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyszer tömték a fogamat, csak azért kérdeztem hogy milyen injekció nélkül. :)
2014. máj. 5. 19:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja, mert senki nem olyan hülye, hogy anélkül kérje, mivel már eleve fáj a foga a lyuktól. :D
2014. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én se akarom injekció nélkül kérni ,csak kiváncsi voltam.
2014. máj. 5. 19:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Injekcióra csak gyökérkezeléshez van szükség. Sima töméshez teljesen felesleges, mert utána órákig zsibbadt a fél arcod. Ez rosszabb, mint maga a fúrás.
2014. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor én hülye vagyok, én kértem már injekció nélkül. Nah de nem mindegy mekkor a szuvas rész. Nekem csak picit volt, így akkor fájt, amikor már hozzáért a végére, de teljesen elviselhető volt. De ha mélyebben van a szuvas rész, akkor jobban fáj.
2014. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 5. 19:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sosem kaptam érzéstelenítőt fogtömésnél, pedig egészen nagyobb lyukak is voltak. Meg sem kérdezte soha az orvos, mégis élek.:D Azt a kevéske fájdalmat ki lehet bírni, nem rosszabb, mint egy tetoválás, holott az tovább is tart.:)
2014. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sosem kértem érzéstelenítőt, ennyihez teljesen felesleges. Nem fáj, csak kellemetlen, nekem az a legrosszabb rész, amikor elkezdik betömködni a tömőanyagot, de az is csak egy pillanat. El tudom képzelni, hogy mélyen szuvas fognál már fáj, de nem várok addig a tömetéssel.
2014. máj. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. máj. 6. 07:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!