Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fog fájni az injekció?

Mennyire fog fájni az injekció?

Figyelt kérdés
Azt mondta a fogorvosom hogy a 2-es fogamat kell tömni és, hogy injekciót fogok kapni. Nagyon félek az egyrésztől igaz hogy már tömték a fogam de nem elől. Valakinek volt már ilyen tömése? És hova adták az érzéstelenítőt? Mennyire fájt és meddig zsibbadt? Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 8. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Elől egy kicsit érzékenyebb,ezt mondják.De szerintem nem olyan vészes,ne félj!1-2 óráig zsibbad,nekem hála az égnek nem okozott még túl nagy fájdalmat,semmilyen fogászati beavatkozás.(gyökérkezelésem is volt már)azután kaptam erős fájdalomcsillapítót és használtam is(granulátum volt,hihetetlenül gyorsan hatott)bár nem volt akkor sem túl erős a fájdalmam,csak a biztonság kedvéért,el ne fajuljon a dolog,használtam.De megértem a félelmed,én is parás vagyok.(mindezek ellenére)
2014. febr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van valami rózsaszínű zseléféle, ami elzsibbasztja az ínyedet, így még az injekciót sem érzed. Ezt a doki keni fel az ujjával az ínyedre, nem fáj. Esetleg kérd, ha magától nem akarná adni.
2014. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen mondott ilyet hogy zselét is ad ha kérek de a múltkor is azzal csinálta a tömést csak azt éreztem és ezért nem vagyok olyan biztos ebben
2014. febr. 8. 12:06
 4/7 A kérdező kommentje:
és akkor fájt is egy kicsit
2014. febr. 8. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Elöl jobban fáj az érzéstelenítő, mint hátul. Nekem még a könnyem is folyt. Én szerdán megyek, fent kicseréli az összes tömésemet (van bőven, legalább 6-7) aztán következő alkalommal lent. A héten voltam fogkőszedésen, sajnos olyan érzékenyek a fogaim, hogy alul és felül is 5-6 helyre kaptam szurit, előre is. Kb 3 óráig zsibbadtam tőle.
2014. febr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fog fájni, de nem annyira mint a mai gazdasági helyzet!


A könnyed mindenesetre folyni fog, az tuti. De ha már megszúrt, pillanatok alatt lezsibbad a fejed. Szóval egyből el is múlik a fájdalom. Szerintem jobb ha az elején fáj egy másodpercig, mint ha az egész beavatkozás alatt fájna ahogy tömköd meg farag.

2014. febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. febr. 9. 09:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!