Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Okozhat valami károsodást a...

Okozhat valami károsodást a fent maradt gyűrű?

Figyelt kérdés
Rögzített fogszabályozómat majdnem 1 éve magamnak vettem le, tudom nagy hülyeség volt... egyik leghátsó fogamról a gyűrűt nem tudtam levenni, azóta fent van és már egy kicsit rá van nőve az ínyem. Ez okozhat valami károsodást? Kihez forduljak aki el tudná távolítani, szájsebészet vagy fogszakorvos?
2014. ápr. 12. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is magamnak szedtem le csak már majdnem 3 éve. A gyűrűk nekem is fent maradtak, csak az egyikről esett le kb 1 év után, mert ki volt lyukadva az a fogam amúgy is és ahogy szétment, leesett a gyűrű, de három még fent van, és nincs semmi bajuk.

Te hogyhogy nem orvossal szedetted le?

2014. ápr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ahol felrakták nekemés ingyenesen kezeltek, onnan elköltöztünk és itt elég magas áron szedték volna csak le, ezért döntöttem úgy hogy leveszem magamnak.
2014. ápr. 12. 08:46
 3/3 anonim ***** válasza:
És neked ahol a brekettek voltak ott nem lyukadt ki néhány fogad?
2014. ápr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!