Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Heti 3x mosok fogat és mindig...

Heti 3x mosok fogat és mindig nagyon vérzik. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 22:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Terhességnél kezdődött. Most 23 éves vagyok. Rettegek a fogorvostól, csak kiskoromban voltam. Mióta az eszemet tudom mindig csak halogatom :/
2014. ápr. 9. 19:20
 12/13 anonim ***** válasza:

pedig ha csak tovább halogatod, annál rosszabb lesz, és a végén annyira menthetetlen lesz a helyzet, hogy ki kell húzni a fogaidat

sőt, ami mindennél rosszabb, ráhúzódik a gyulladás más testrészedre, vagy ne adja Isten, bele is halhatsz

ismertem olyan embert, aki elhanyagolt fog miatt vesztette el az életét

nem tudom, mennyire engedheted meg magadnak, de keress egy jó és megbízható magánfogorvost, aki szépen rendberakja a fogaidat

ha olyanról van szó, fogsz kapni érzéstelenítőt, és nem fogsz érezni semmit :)

én is félek a fogorvostól, rettegek tőle, a világból ki lehet vele üldözni, szóval teljes mértékben megértelek, de ez a te érdeked, hogy elmenj, hidd el, a félelem sokkal rosszabb annál, mint amin át fogsz esni :)

2014. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát így ki fognak hullani a jó fogaid is 35 éves korodra. Hogy hogy nem mondták még neked, hogy minden étkezés után fogat kell mosni? Sajnos én mindig mostam ugyan és fogorvoshoz is mindig mentem, mégis ki kellett húzni a jó fogaimat is az ínygyulladás miatt. Neked is ez lesz, csak idő kérdése. :(
2014. ápr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!