Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után más is tapasztal...

Foghúzás után más is tapasztalt ilyet már?

Figyelt kérdés
Előző héten lett kihúzva a bal alsó 6-os fogam :/ 1 órán keresztól "szenvedett" az orvos vele így teljes mértékben megértem , hogy még nem gyógyult be :) Viszont a mögötte lévő fogam ínyén ( ami úgymond nem a nyelv felől van ) fehéres nyálkás szerűség van ( olyan ami a fog helyén is - ami ugye azt jelenti hogy gyógyul ). Csak nem értem , hogy ott miért alakult ki ilyen dolog ? Azt azért tudni kell, hogy nekem a fogam melletti ( nem tudom minek hívjuk ) szájüreg talán elszakadt elég csúnyán nem tudom , hogy ez közre játszhat-e abban, hogy ilyen alakult ki vagy inkább az, hogy mivel 1 órán át szedte ki a fogat az kihatott a mögötte lévőre?
2014. márc. 24. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:
1óra? milyen hentesnél jártál te? a bölcsességfogam amihez meg kellett bontani oldalról az állkapcsom, nem volt 1 óra.
2014. márc. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az volt a baj, hogy folyamatosan ripityára tört amikor elkezdte volna húzni :/ így azzal az aláfeszítővel kellett csinálnia :/
2014. márc. 24. 10:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!