Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez fogorvos gyanús? Mit fog...

Ez fogorvos gyanús? Mit fog csinálni?

Figyelt kérdés

Fáj az ínyem ott ahol piros

[link]


2014. márc. 19. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég szar nekem csak az eggyik fogamnál kezd igy kinézni,de ez valószinüleg igy gyulladás lehet,Paradontax fogkrémet ajánlok rá sürgősen dörzsöld be jól nembaj ha vérzik mint állat 2-3 alkalom után hozzászokik és lefog jönni,plussz elmúlik ez a piros duzzanat,én még lefekvés előtt beszoktam kenni fogkrémmel ahol ilyen piros,de neked mindenhol bekéne ezekszerint,ha az se segit akkor eggyértelmü fogászat.
2014. márc. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Brutálisan fogköves.

Szerintem mielőbb fogdoki, leszedetni a fogkövet és tanácsot kérni tőle a hogyan továbbhoz.

2014. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azonnal fogorvos, ez az ún. ANUG (nézz utána googleben)
2014. márc. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Uhh,basszus.

Ennyi fogkövet.Durva.

Fogorvos,fogkőleszedés,aztán Elmex sensitive fogkrém+ugyanilyen szájviz,naponta többször,az íned eszméletlen gyulladt,ínysorvadásod van.

így ki fog hullani az összes fogad.

2014. márc. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, most nem fáj, de ömlik a vér ha megmosom. Majd elmegyek :)

Mit fog pontosan csinálni? Fájni fog?

2014. márc. 23. 23:10
 6/6 anonim válasza:
Szia! Itt a fogkrémes bedörzsölés (amit egy korábbi hozzászóló írt), nem segít. A magad érdekében minél hamarabb menj el vele fogorvoshoz! Fogkőleszedést fognak végez és nagy valószínűséggel máskor is vissza kell menned. Ami nagyon fontos, hogy minimum reggel és este alaposan moss fogat. Az ínyedet is! Attól hogy vérzik ne hidd azt, hogy rosszat teszel neki a fogmosással! Ha mosod, annak ellenére, hogy vérzik, legalább megtisztul és fokozatosan lejjebb megy ez a gyulladt, fájdalmas állapot.
2014. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!