Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szegeden hol végeznek altatáss...

Böbe866 kérdése:

Szegeden hol végeznek altatással foghúzást, ami ingyenes?

Figyelt kérdés

A bölcsességfogammal lehet, hogy gond lesz. Hallottam, hogy altatással is lehet végezni a beavatkozást, és az Sztk fizeti. Ti tudtok róla valamit?

Köszi.


2014. febr. 24. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
A klinikán, de csak indokolt esetben, pl. szellemi fogyatékosság.
2014. febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi van a bölcsességfogaddal?
2014. febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A bölcsességfogam nem jól nő. Korábban is mondta már az orvos, hogy esedékes lehet. Most több problémám van, amiben ludas lehet. De a szemem is sz..ar..., és ráadásul most váltok munkahelyet.

Én egész biztosan altatással fogom kihúzatni. És úgy tudom, hogy kihúzatják ingyen. Milyen hülyeség ez, hogy komplett hülyéknek? Egy fórumon olvastam, hogy kihúzatják... Csak kíváncsi voltam a tapasztalatokra, és hogy hol tudtatok érdeklődni?

Amúgy értelemszerűen megyek most a háziorvoshoz, ki is akarom vizsgáltatni magam, meg megyek szemészetre. De arra gondoltam, hogy megszabadulnék a fogamtól mihamarabb. Nekem is jobb lenne pár hónap múlva, de ha a fogam a ludas, akkor nem várhatok annyit. A szememmel is mire dűlőre jutok cirka egy hónap... Szerintem majd megpróbálok elmenni a szemészeti ambulanciára, mert eléggé komolyan nem vagyok okés. Érzem, hogy gyenge vagyok.De már leht, hogy idegileg, ettől a sok sza-rtól. Négy napig fájt egy husztomban a fejem. De lehet, hogy nem ez a gond, most ezt nem taglalnám.

Köszike azért.

És várok még kommenteket.

2014. febr. 25. 00:01
 4/7 anonim válasza:
Szerintem az altatás mindenhol fizetős...
2014. febr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az értelmi fogyatékosok nem komplett hülyék.

És tudod, az altatás nem egy kockázatmentes beavatkozás és nem 2 ft. Nem fognak fűt-fát elaltatni csak azért, mert rinyálós és nem bír ki egy olyan beavatkozást, amit vagy amihez hasonlót sok 8-14 éves nyikkanás nélkül végigtűr. Sok végtagműtétet, szemműtétet, stb.-t is helyi érzéstelenítésben végeznek, mivel kockázatmentesebb és olcsóbb.

Amíg olyan szinten nincs pénze a klinikáknak, hogy pl. egy egyszerű szemvizsgálatra hónapokat kell várni, addig biztos, hogy nem fogja támogatni a TB az indokolatlan altatásokat fogászati kezelésekhez.

2014. febr. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Idézek a hozzászólásodból:

"Milyen hülyeség ez, hogy komplett hülyéknek?"


Ki is a bunkó?

2014. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy nő vagy...külön gratulálok a stílusodhoz. :)
2014. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!