Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol kapható őrölt kurkuma?...

Hol kapható őrölt kurkuma? Sima abc-ben meg spar-ban nem találtam. Bioboltokban esetleg?

Figyelt kérdés
Azért ebbe a kategóriába írtam, mert fogfehérítésre szeretném használni.

2014. jan. 17. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
A kurkumától NEM fehér, hanem SÁRGA lesz a fogad!!!!!
2014. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tubarózsa ***** válasza:
Szia! Én tescoba szoktam venni.
2014. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Létezik belőle horváth rozi változat is, szal nagyobb boltokban kell találnod. Ezen kívül ilyen ázsiai boltokban (pl ahol szusihoz való makit is vennél) is szokott lenni. Bioboltba utolsónak menj, minden sokkal drágább.


De speciel a fogfehérítő erejében nem hiszek. A kurkumáról elsősorban azt látja meg az ember, hogy sárga. Nagyon sárga. Nemhogy sárga, de mindent befog maga körül, sárgára, kb lemoshatatlanul. Nem hiszem, hogy a fogadat fehérre fogná be... Márpedig ha az is sárga lesz tőle, az sztem nem fog tetszeni...

2014. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

tudom hogy maga a kurkuma sárga, de van, akinek fehérítette

egy próbát megér

amúgy milyen más módszert ismersz?



köszönöm #2-es válaszoló!

2014. jan. 17. 15:22
 5/9 A kérdező kommentje:

azért köszi..:)


hát akkor nem tudom, szódabikarbóna sem segített :(

2014. jan. 17. 15:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Fogorvos szépen lepolírozza és fehér lesz. egyébként és Sparban és CBA-ban is vettem már kurkumát, utóbbiban mindig van.
2014. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A fogorvosom azt mondta, hogy ne menjek bele ilyen kezelésbe.

De mondjuk ő nem is a legjobb fogorvos, azt hiszem akkor ideje lesz másikat keresnem.

2014. jan. 17. 16:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogkő leszedés után políroznak a fogorvosok, attól szép lesz a fogad, igaz nem hófehér, de az elszineződések eltűnnek, ezt mindne fogorvos megcsinálja, gondolom fogfehérítésre értette, hogy ne menj bele.
2014. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

IDIÓTÁK! A kurkuma igenis fogfehérítő hatású!

Iszonyatos mértékben fehéríti a fogakat!!!

Én sem akartam elhinni míg nem próbáltam. Már az első használatkor hófehér lett a fogsorom, pedig kávézom és az bizony elszínezi, meg amúgy is. Nem akartam hinni a szememnek, működik és nem kicsit, brutális, ez tényleg csodafűszer! Próbáljátok ki!


Igen, minden sárga lesz tőle, még a fogkefe is, de a száj belseje és a fogak nem!!! Mást ne kenjetek össze vele mert tényleg nagyon fog, mindent sárgára fest. A fogkefe szálai sem lesznek többé fehérek, de kit érdekel? A fogak kifehérednek tőle!

Rendszeres használat után pedig még tovább fehéredik a fogsor. + A kurkuma antibakteriális, és fertőtlenít, csökkenti a fogproblémákat, az ínygyulladást stb.


Számos jó tulajdonsága van, és ez nem bulvárajtós maszlag!!


[link]

2014. jún. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!