Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogkrém javasolt fogkőre?

Milyen fogkrém javasolt fogkőre?

Figyelt kérdés
Férjemnek olyan gyorsan termelődik és olyan sok fogköve, hogy szinte havonta járhatna leszedetni fogorvoshoz. BlendAMed fogkrémet használ évek óta, azonban változtatni szeretnék, mert nem találom már olyan jónak. Milyen márkájú fogkrémet válasszak? Elektromos fogkefére is gondoltam már, hátha az is segítene. Te mit tanácsolsz?
2007. okt. 9. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
először fogorvos, a már meglévő fogkövet csak ő tudja leszedni, és ha már ott vagy, kérdezd meg tőle, valszeg tudja, melyik a legjobb...:)
2007. okt. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fogorvosom azt mondta, hogy azok a jő fogkrémek, amikben pici "gömbök" vannak, amik "csiszolják" a fogzománcot, így leszedik jól a szennyeződéseket.
2007. okt. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Először moss fogat rendes fogkrémmel(ha lehet ne fogfehérítős legyen),utána Parodontaxxal,ez egy gógynövényből készült fogkrém,kicsit rossz az íze,de utána könnyű megszokni.És javasolnám még a fogselyem használatát.Ez sokat segít.
2008. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hát először szedetsd le, és ha szerintem használj fogselymet (biztos hatásos, igaz én nem tudom használni mert fogszabis vagyok) és használj olyan fogkrémet amiben ilyen kis szemcsék vannak. én Signalt használok, a micro granulátumosat, ez olyan mintha a bőrödet radíroznád le:) és még fehéríti is picit a fogaid
2010. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Colgate® vált be. Előtte le kell szedetni a meglévőt persze.
máj. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!