Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért álltak vissza a fogaim...

Miért álltak vissza a fogaim miután levették a fogszabályozót?

Figyelt kérdés
17éves koromban fogszabályozót, két évig volt fent, amikor levették szépek voltak a fogaim, 1-2elteltével azonban majdnem az eredeti helyükre visszamentek! Ismerőseim közül akiknek megcsinálták a fogszabályozót, mindegyiknek húztak ki fogat,és szépek maradtak a fogai. Számít,hogy magánorvos csinálj-e?
2013. dec. 18. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:

levétel után még kell rátenni olyan nem látható fém drótot, ami összetartja, a fogak becsontosodásáig.

ha ez nincs, visszaállhatnak a fogak

2013. dec. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nekem is visszaálltak, de azért mert én nem viseltem utána az éjjelit+ elkedztek nőni a bölcsességfogaim.

Később megint rakatok makd fel állandót.

2013. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Olyat szerintem mindenkinek tesznek fel.

Alulra kaptam, felülre nem.

2013. dec. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is kaptam éjjelit ,hordtam is rendesen! Lehet,hogy nálam is a bölcsességfogakkal van összefüggéseben,mert levétel után pár évvel jöttek ki. Bár ennyi erővel egy gyerek se kapjon,mert nekik még nem bújtak ki...
2013. dec. 18. 13:52
 5/9 anonim válasza:
Menj vissza, kérdezz rá. Ha már fizettél érte...
2013. dec. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet köze a bölcsességfogadnak hozzá, de van olyan, akinek nem elég, ha az éjszakai fogszabályzót valóban csak éjszaka használja. Eleinte nekem is megmozdultak, ekkor a fogorvos ajánlotta, nappal is tegyem fel, mikor tudom, és így minden rendben lett.

Nem kellett járnod ellenőrzésre 1,5 havonta? Nekem bizony kellett menni levétel után, el is kerültük az elmozdulást.

Menj vissza ahhoz, aki csinálta, ő biztos mondani fog valamit (bár szerintem mehet vissza az állandó...).

2013. dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oda nem mehetek vissza,ahol csinálták mert csak gyerekekkel foglalkoznak,és már bővel túl vagyok a kamaszkoron is. Meg semmi értelme nem lenne,mert biztos,hogy nem tetetem vissza a nappalit, egyrészt semmi értelmét nem látom,feleslegesen szenvedjek megint,másrészt nem adok ki megint érte pénzt!
2013. dec. 19. 13:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor sajnálom, nem tudok mit mondani.
2013. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meddig volt fent az állandó??Csak mert ha hamar leveszik hajlamosak visszavándorolni...
2014. márc. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!