Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogkrémet érdemes...

Milyen fogkrémet érdemes használni?

Figyelt kérdés

Most fogkrém vásárlás előtt állok per pillanat SENSODYNE Pronamel Whitening et használok,csak kicsit sokallom az árát 1150Ft akciósan vettem eddig a rossmann ban 3db volt 2100ft most ami van akciós meg 2db 1855ft ami nem is olyan akciós.Nos eddig használtam már jó pár fajta fogkrémet

amiket használtam

-Meridol

-elmex

-paradontax


Nem rossz fogkrémek bár nem tudom mik a különbségek köztük meg hogy van e sok egyáltalán,egy közös van bennük az biztos az áruk ami drága.Most néztem egy fogkrémet aminek a neve Vademecum ennek az ára 350Ft tól 450Ft ig terjed hallottam már párszor a márkáról jelentősen olcsóbb a többitől csak érdemes e venni,a fogorvosom azt mondta hogy ezek gyógynövényesek nincs benne fluorid de most meg néztem a dobozát és van benne fluorid csak én mindig hozzá szokok egy fogkrémhez és félek másikra újítani pedig lehet nem rossz a másik sem.Szóval kérdés érdemes meg venni a Vademecum vagy nem olyan jó mint amit most használok vagy felsoroltam?



2013. dec. 2. 13:06
 1/5 anonim válasza:
Én az elmex-et vagy a paradontax-ot ajánlom.De ez csak az én személyes tapasztalatom.
2013. dec. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem maradj annal ami bevalt.

Reszemrol amiket felsoroltal jobbnak tartom mint a vademecum fogkremet.

Mindegyiket hasznaltam mar.

Nalam a blenda med illetve paradontax van hasznalatba surubben.

2013. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Isten igazán nem tudom azt mondani hogy bevált mert én különbséget nem vettem észre csak olyan vagyok ha valamit el kezdek használni azt hiszem hogy csak az a jó és nem merek váltani.
2013. dec. 2. 13:21
 4/5 anonim válasza:
Vademecum! Aránylag olcsóbb mint a többi, de sokkal jobb és hatásosabb mint a drágább versenytársai..Tapasztalatból mondom én csak ezzel mosom a fogam mióta kipróbáltam, és ennél is maradok. Vérzett az ínyem, és érzékeny volt a fogam, de ahogy elkezdtem ezzel mosni teljesen rendbejött.. Hozzáteszem 22 évesen egy rossz fogam sincs
2013. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

gery1991


é paradontaxal mostam régebben fogat most is azt mondta a doktornő hogy azt vegyek vérző fogínyhez,de nem csak az ára szimpatikus a Vademecumnak hanem már hallottam róla hogy jó csak nem értem miért vannak ekkora árkülönbségek márkás fogkrémek között,én mindíg úgy szoktam hogy vagy egy évre előre bevásárolok fogkrémet.

2013. dec. 2. 23:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!