Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mit érdemes szedni, hogy...

Mit érdemes szedni, hogy terhesen ne menjenek tönkre a fogaim? Milyen fogkrémet, szájvizet ajánlatok? ?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen jobbfajta fogkrém jó, pl Colgate, moss napi 3x fogat. És egyél sok sajtot. Az nagyon jó a fogaknak.
2013. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én zöld elmexet használtam, de nálam inkább a fogínyvérzés volt, amit nem tudom elkerülni.
2013. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a fogorvos, hogy ha naponta 4-5x étkezel ésszerű adagokat, közte nem nassolsz és nem eszel sok édességet, akkor nem fognak tönkremenni a fogaid.

Az ínyed valóban vérzékenyebb lesz a szokásosnál, arra a Listerine tökéletes.

2013. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vigantol cseppet irt fel nekem a doki, es ehhez meg heti 2kalcium pezsgotablettat iszok meg.

Sensodyne fogkremet hasznalok es Listerin Zero szajvizet.Nem tudom jo lesz e, 25hetes terhes vagyok es folyamatosan sok gyomorsavam van ami pluszba kihat a fogaimra es ugye a pici is "szedi el" tolem a kalciumot...(sajnos amugyis romlekony fogazattal rendelkezem:-( ).

2013. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!
2013. szept. 27. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Corsodylt ajánlom. Nagyon erős, öblítés után sokáig csak azt az erős ízt érzed a szájadban, de a legjobb fogínyvérzésre.
2013. szept. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!