Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak fogfájás ellen?

Mit csináljak fogfájás ellen?

Figyelt kérdés
Cataflam-ot szoktam bevenni, de már épphogy csak csillapítja, mostmár tényleg nem látok a fájdalomtól. Fogorvoshoz nem tudok menni. :(
2013. dec. 2. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Pedig ezt csak fogász tudja megoldani.
2013. dec. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most olyan, hogy fél órát nem fáj, fél órát a falat kaparom bőgve. o.O Tényleg nincs semmi, amivel enyhíthetném? :/ Öblögetés töménnyel, algopyrin szétrágása? Ezek mennyire hatásosak?
2013. dec. 2. 13:13
 3/8 anonim válasza:
Az öblögetés talán egy kis időre segít, de egy idő után hozzászoksz, és már nem ér semmit... Hosszú távon egyik sem megoldás. Miért nem tudsz fogorvoshoz menni?
2013. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2013. dec. 2. 13:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ne tudjanak valamit csinálni a gondoddal. Talán nem a megfelelő orvosnál jártál. Szájsebészet, ilyesminél kell megoldás a szájzáradra.
2013. dec. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nos, megtaláltam a megfelelő orvosságot a fogfájásra. Készülődni kell a fogorvoshoz, és rögtön elmúlik. :D Egyébként ez a doki se tudott mondani semmit, azon kívül persze, hogy nyissam ki. Persze ő se hitte el, hogy nem hiszti.
2013. dec. 2. 16:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Én se hiszem már el, hogy nem tudnak mit kezdeni, de már nem is érdekel.
2013. dec. 2. 16:02
 8/8 anonim válasza:
De ez mi, hogy nem hiszi el, hogy komolyabb a dolog mint egy hiszti? Lenne ő a helyedben... Amúgy én azt ajánlom, hogy ne add fel a próbálkozást, menj szájsebészetre, vagy próbálj meg még fogorvosokat, mert ezt még olvasni is rossz, nem hogy átélni... :/
2013. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!