Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kínzó fogfájás ellen mit?

Kínzó fogfájás ellen mit?

Figyelt kérdés

Már voltam fogorvosnál tegnap,tett bele gyógyszeres tömést,mert egyszer már segített a gyulladt fogamon.Akkor sem mondta,hogy mi a baja,csak mondtam,hogy fáj a tömés alatt,kifúrta,és mondta hogy ezt nem tömi újra,hanem tegyünk bele gyógyszeres tömést. Azt mondta most ugyanígy van ez a fogam. De most nagyon fáj! Írt fel antibiotikumot,szedem rendesen,és mondta,hogy szedjem a cataflant is. De nem akar hatni,így vettem be apranaxot,ami nagyon jó volt,de nagyon erős gyógyszer,nem szedhetem naponta!

Gondolom megkell várni,míg hat az antibiotikum,de addig mit tegyek rá? Olvastam,hogy jó a pálinka rá,de félek,hogy az alkohol feloldja ezt a tömést,mert ez nem rendes tömés.Kérem,bárki ha tud,mondjon praktikákat,kipróbálom,hátha segít. Fogorvoshoz vissza nem kell menni,azt mondta,1 hetet meg kell várni,míg a gyógyszert végigszedem.


2012. aug. 9. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:

A pálinka hülyeség.

Esetleg a Cataflam helyett próbálj meg valami mást. (pl. Advil Ultra Forte).

2012. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha még két nap után is fáj akkor vissza a dokihoz.Ha tudja kezeli még egyszer,ha már nincs elég csont akkor kihúzza.
2012. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!