Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Minden gyökérkezelt fog egy...

Minden gyökérkezelt fog egy idő után teljesen elhal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 éve már,hogy egy gyulladt fogamat gyökérkezelték. Nem is volt utána semmi problémám vele.Az utóbbi időben viszont egyre többet lüktet ( nem fáj ) és vele párhuzamosan vérvörös az ínyem mellette,illetve 3x akkora az íny,mint a mellette lévő fognál.A fejem is lüktet vele párhuzamosan. Hajam is hullik.


A fog pedig folyamatosan hullik szét!

Havonta egyszer letörik belőle egy darabka,lassan fog se marad. Tervezem a héten hogy elmegyek egy magánokihoz,megnézni mi újság.


Szerintetek ez normális?

Be van gyulladva,de mivel ki van idegelve,így nem érzem a fájó érzést?


Köszi a válaszokat.


2013. nov. 26. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Réges-rég el kellett volna menned fogorvoshoz! Én mondjuk éreztem amikor alatta begyulladt az íny, de ez nem törvényszerű. De ha letörik belőle egy darab, mindig azonnal el kell menni, onnantól kezdve semmi nem védi a fog belsejét. Ha szerencséd van: korona; ha nincs: húzzák.
2013. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerinted ez normális?! A tünetek fele is elég kellett volna hogy legyen egy kontrollra!
2013. nov. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gyökér kezelt fog alapból nem élő ... neked immár 2 éve . Gyökérkezelésnél ugye eltávolítják az idegeket ,tisztogatják többször ,legvégül gyökér tömik . Mondhatni kipreparálják a fogat ,ami már nem élő .Rágófogról van szó ? Azok igen ,hajlamosak letöredezni ,ezért is szoktak az ilyen fogakra pl .koronát tenni .Könnyen lehet ,hogy kialakult a gyökér körül egy ciszta .Menj orvoshoz mielőbb ,és magánhoz szerintem is ,azzal jobban jársz .
2013. nov. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!