Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért feszül a fogam?

Miért feszül a fogam?

Figyelt kérdés

Azt hiszem szerdán kezdődött a fogfájás, voltam is fogorvosnál, aki azt mondta, hogy szedjek antibiotikumot, mert be van gyulladva, és majd utána kihúzzák. De tegnap óta olyan, mintha kiakarna jönni magától, feszül nagyon. Amikor rákezd, akkor olyan, mintha valami kiakarná lökni. Ez normális?

Naponta 4 db antibiotikumot kell szednem, tényleg csak 6 óránként vehetem be? Még éjszaka is keljek fel ezért?



2013. nov. 24. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért feszül, mert gyulladásban van. Egyébként én a helyedben keresnék másik fogorvost, ma már ilyen a legritkább esetben van, hogy ki kell húzni a fogat. Gyökérkezeléssel a legtöbb gyulladt fog simán megmenthető.
2013. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Nem az én fogorvosomnál voltam, Ő lehet, hogy majd megmenti, nem tudom. Azóta sajnos az időm nem engedte, hogy eljussak hozzá. De még mindig fáj a fogam, még másfél napra való antibiotikumom van. Elmúlik ez, vagy kell majd még másik gyógyszer? :/
2013. nov. 25. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha fáj a fogad kell h időd legyen. Én rohanok a fogorvosomhoz ha fáj olyan nincs h nincs időm.


első válaszadónak teljesen igaza van igen ma már csak nagyon ritkán húznak fogat amit lehet meg mentik gyökér kezeléssel. keress másik fogorvost

2013. nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!