Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet olyan nagy egy pattanás...

Lehet olyan nagy egy pattanás góca, hogy az ínyem begyulladjon tőle?

Figyelt kérdés
a pattanás kívül van az államon és pár havonta előjön és olyankor fáj az egész ínyem meg fogam is. előbb-utóbb lehet belőle bajom??
2008. júl. 9. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakszerű választ nem tudok adni, csak a saját tapasztalatomat tudom megosztani: nekem is szokott olyan lenni, hogy az államon megjelenik egy pattanás, és azzal egyvonalban, belül a szájpadlásomon is kijön valami kis seb. Valószínűleg nem véletlen, de lehet hogy csak annyit jelent, hogy legyengült az immunrendszer, és ettől több helyen jelennek meg fertőzésre utaló elváltozások.
2008. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de nekem nem jelenik meg új seb se semmi, csak kihat az egész alsó állkapcsomra a fájás és tzartok tőle, hogy nem jelent jót
2008. júl. 9. 12:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg begyullad a fogínyed, ami lehet akár vírusfertőzéstől is. Erre használhatsz pl. Cserszömörcés szájvizet, de mikor nekem volt ilyen, (pattanásokkal együtt), immunerősítőt ajánlott a fogorvos. Béres csepp, Grapefruit csepp.
2008. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, ezt hívják tályognak. Menj el mindenképpen orvoshoz, ugyanis egészen komoly betegségek melegágya lehet egy tályog, bele is lehet halni.
2008. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hű de megnyugtató...:S azért köszi
2008. júl. 10. 15:23
 6/6 anonim ***** válasza:
graphefruit csepp és c vitamin. alap
2010. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!