Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi ez a számon? Pattanás vagy...

Mi ez a számon? Pattanás vagy csúz?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi ez :/ de nagyon fáj mindig kifehéredik vagy inkább olyan sárgás :( mit csináljak vele?

[link]


2011. jún. 16. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez pattanás, nekem is néha "megtámadja" a szám szélét:(

Én mikor már kifehéredik, nem bírom tovább, és kinyomom, de tiszta kézzel, és utána arcszesszel lekezelem.

Ha nem jön ki egy kis nyomással, akkor hagyni kell. Sajnos vannak olyan pattanások, amik begyulladnak nagyon. Azt hiszem vannak kis nyílások a bőrön, pólusok, és ha két pólus között jön létre a pattanás, akkor nem tud kijönni, begyullad és nagyon fáj, és soká múlik el:(((((

2011. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Kár, mert ngyon szép formás, telt szád van. De hogy jön ide a csúz?! Az nem szokott a szájon jelentkezni. Ez inkább egy betokosodott faggyumirigynek, vagy pattanásnak néz ki, amit az orvosnak ki kellene tisztítania, hogy végleg megszabadulj tőle. Keress meg először egy bőrgyógyászt.
2011. jún. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) utolsó köszönöm :) jövő héten úgyis megyek bőrorvoshoz és akkor ezt is megmutatom :) de már nem tudom mit kezdjek vele mert nagyon fáj :/
2011. jún. 16. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!