Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Múlt szerdán betömték az...

Múlt szerdán betömték az egyik fogamat. Természetes, hogy még mindig nagyon érzékeny (hidegre, melegre)?

Figyelt kérdés
Már több fogamat is tömni kellett, de ilyet még nem tapasztaltam. Egyszer az érzéstelenítő hatás elmúltával iszonyúan fájt, amit ki is idegeltek később. Más esetekben tömés után még nem volt ilyen érzés.
2009. nov. 16. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ez volt amikor féléve tömettem, szóval amikor visszamentem kérdeztem a dokitól h normális-e h még 4 nap múlva is fáj, mert máskor nem fájt már 2. nap után. azt mondta h 2 hétig fájhat. ha utána is fáj, akkor érdemes visszamenni majd.
2009. nov. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt a fogam, de az orvos talált lyukakat, és a kezelés óta(4 éve) nagyon érzékeny lett. Kellemetlen.
2009. nov. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!