Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szolnokon kinél mennyibe...

Szolnokon kinél mennyibe kerül egy fogfehérítés?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj fel a magánrendelők oldalaira, és keresd az árlistát, ki is választhatod, neked melyik módszer a legideálisabb.
2014. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudnál esetleg linket küldeni?
2014. júl. 27. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van például egy, amit random kiválasztottam. Csak beírtam Google-be, hogy Szolnok fogfehérítés, onnan árlista... Csak nemrég vettem észre amúgy, hogy milyen régi a kérdés, azt hittem, azóta már bőven kifehéríttetted a fogad:D


Keress még több rendelőt, nem túl bonyolult és akkor lesz összehasonlítási alapod.

2014. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem és köszi a segítséged!:) Igen, elég rég feltettem a kérdést, de szerencsére érkezett válasz, még ha nem is hamar. Azért nem is fehérítettem még ki, mert ahhoz azért nem kevés pénz kell és egyenlőre nem állok úgy anyagilag...:)
2014. júl. 27. 16:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, ezt megértem, sajnos ez nem kis pénz.

De azt hiszem, épp azon a fogászaton, amit belinkeltem, foganként számolják fehérítést és ha csak néhány fogaddal van baj, az elég olcsón kijöhet, 5000/fog, ha jól emlékszem...


Meg én egyszer hallottam olyanról is, hogy fogfehérítést csináltak sima OEP-es rendelőben, az OEP persze ezt nem támogatja, viszont sokkal olcsóbban meg lehet úszni, az anyagok pedig ugyanolyan minőségűek, az eredmény szép, csak mondjuk nem 80 000-ért, hanem a feléért. Szerintem majd ennek is kérdezz utána, telefonálj körbe néhány OEP-es rendelőt, hátha foglalkozik valamelyik körzetis doki ilyennel is:)

2014. júl. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos elég drága mulatság. Láttam, hogy foganként 5000Ft, de úgy gondolom, ha egyszer az ember rászánja magát, akkor már csináltassa meg az összeset rendesen.:) Amúgy amit a második bekezdésben írsz, az nagyon nem hülyeség, nekem ez nem is jutott eszembe, köszi a tanácsot.:) Biztos is hogy csinálja pár körzetis és az is biztos, hogy nem 80-90-ezrekért. Majd megpróbálok érdeklődni, hátha sikerrel járok.:)
2014. júl. 29. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!