Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan tisztítsam ki a fogszab...

Hogyan tisztítsam ki a fogszabályzóm a suliban?

Figyelt kérdés

Fogszabályzóm lett, és persze hogy csak most értesülök arról, hogy hogy minden evés után fogat kell majd mosnom. Viszont arról fogalmam sincs, a suliban ezt hogyan tudnám megoldani. Akkor még egy szendvics után is be kell mennem a vécébe, és azzal a vécékefe szerű izével sikálgatni? Félek, hogy kiröhögnének. Ki fognak? Hogyan csináljam meg titokban? Tényleg muszáj minden evés után megmosni?

Ha lehet, csak tapasztaltak válaszoljanak. Köszi! :(


2013. okt. 3. 20:07
 1/1 anonim válasza:

Szia! 2 évig volt felül fogszabim illetve alul még van. Én suliban úgy oldottam meg, hogy vettem fogköztisztítót (dm-ben lehet kapni azt hiszem dontodent vagy oral-b) és akkor evés után a mosdóban tükörnél, ha maradt ételmaradék akkor gyorsan kitisztítottam. Szerintem egyáltalán nem ciki (aki ezen gúnyolódik az majd később megnézheti a szép fogaidat ha levették a fogszabit;) ) De ha nagyon cikinek érzed vigyél egy pici tükröt, az is és a tisztító is elfér a zsebedben és a wc-ben megoldod gyorsan :) Nekem sosem volt ilyen problémám, hogy kiröhögtek volna.. bár nem tudom mennyi idős vagy én mondjuk már 19 voltam amikor felrakták.

De ezen egyáltalán nem érdemes parázni.

2013. okt. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!