Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után fáj a...

Gyökérkezelés után fáj a fogam harapásra ez normális?

Figyelt kérdés
Tegnap gyökérkezelték a fogam és ma elkezdett fájni harapásra ez normális. Sose volt még gyökérkezelésem és nem tudom h ez most vele jár vagy ez nem jó. De még csak ideiglenes tömésem van két hét múlva kell visszamennem.

2013. szept. 17. 18:09
 1/9 anonim válasza:
az természetes dolog hogy fáj majd rendes töméssel is fog egy jó darabig fájni .
2013. szept. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem normális, mivel a gyökérkezelés során eltávolították az ér- és idegképeleteket, vagyis már nem érezhetél ott semmi fájdalmat.
2013. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de még vissza kell mennem mert még nincs kész teljesen csak ideiglenes tömésem van
2013. szept. 18. 08:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is most csak ideiglenes van, és én ezzel pár napig nem is haraphatok:O

Gyógyszeres tömés után akkor rakták ezt bele(pont ma),mikor már harapásra sem fájt.

De normális,ha tegnap volt gyökérkezelve,mert tapasztalataim szerint,nekem kb 3hétig tuti fájt, mint az állat utána,nem is ettem rajt egyátalán,mert nagyon fájt,most múlt el pár napja a fájdalom.

2013. szept. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták hétfőn h fél óráig ne egyek még mert h tett bele gyógyszert nem is ettem rajta addig, de meg mondom őszintén h még most sem tudok rajta enni pedig már csütörtök van de remélem ez el fog múlni. Bár mondta még a fogorvosom h még lehet h fog fájni.
2013. szept. 19. 18:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugi,szerintem nem lesz baj:s

Írj,hogy mi lett végül

2013. szept. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké majd megírom :) de csak október 8-án megyek vissza.
2013. szept. 25. 08:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Mesélj mi történt:).


Nekem most a 2. hete, hogy végleges tömés van benne, és nekem még most is érzékeny harapásra... Fájdogál kicsit még, orvoshoz nem mentem vissza,és ha nem muszáj nem is készülök még, érdekel mi volt:)

2013. okt. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

jaj bocsi télleg megígértem h vissza írok :)

Kedden voltam a dokinál de még nem zárta le mert mondtam neki h még fáj harapásra aztán a tűt bedugta a fogamba kettőnél nem éreztem a harmadik az fájt arról csinált is rtg. Most megint kaptam gyógyszert a fogamba meg ideiglenes tömést és újabb két hét lett szóval nekem 5 héten keresztül lesz a fogamba gyógyszer. 24-én megyek megint remélem most már jó lesz elvileg ha nem lesz semmi akkor lezárják.

De van még egy fogam ami fáj a hidegre lehet elkéne mondanom azt is bár gondoltam h elsumákolom, de lehet h nem kéne. Bár szerintem azt is csak gyökérkezeléssel lehetne helyre rakni mert már tömött 6,5 éve.

2013. okt. 12. 23:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!