Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak? Kicsúszott a...

Mit csináljak? Kicsúszott a drót a fogszabályzóból!

Figyelt kérdés
3 hete van fogszabályzóm. Jobb oldalt van az a gyűrű amiben van a drót vége és az csúszott ki! Az előtte lévő fogamat (jobb felső ötös) kihúzták, ezért tudott kijönni a drót. Vissza tudom rakni valahogy? Ugye így nem rontottam el a fogszabályzót és nem kell előről kezdeni?

2013. aug. 23. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szemöldökcsipesszel dugd vissza!

Lehet, hogy először sokáig tart, de aztán menni fog. :)

Nekem anno a dokim meg is mutatta, hogy hogy kell, ha kicsúszna.

De ha nem sikerül, menj vissza, a doki 2 mp alatt visszateszi.


És nyugi, 1-2 hónapon belül kapsz erősebb ívet, ami már nehezebben - vayg egyáltalán nem - fog kicsúszni. :)

2013. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem akartam szórakozni vele, mert kedden kell visszamennem! Viszont már elkezdett zavarni! :(

Melyik lyukba kell belerakni, az alsóba vagy a felsőbe? Ez az első drót, tehát nagyon vékony!

2013. aug. 24. 18:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Húú, hát nem tudom, a gyűrűd van vagy tubusod?

Ha gyűrűd, akkor a kisebb lyukba, ha tubusod, akkor meg tubustól függ, nézd meg, hogy a másik oldalon hogy van.

2013. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, írod, hogy gyűrű. Akkor próbáld meg a pici lyukba, de ha csak a nagyba megy és úgy nem zvar, keddig az sem gond, ha abban lesz! :)
2013. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1,5 hete kicsúszott megint, anyáék nem vittek vissza. Tesóm akarta visszarakni, de elszakította a drótot...
2013. szept. 21. 20:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy anyáék nem vittek vissza?!


Vissza KELL menni, mert szétcseszi a drót a szádat. Ez nem kívánságműsor.

2013. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóltam nekik, de nem foglalkoztak vele. 50 km-re van a fogorvos! Azt mondták a tesóm is visszatudja rakni, mert magamnak nem sikerült! Ő meg eltörte a drótot! Lesz@rják mi van velem! Meg hát azért sincsenek oda, hogy hiányozzak a suliból!
2013. szept. 22. 10:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Végül is mi lett a fogszabályzóval és nem utolsó sorban veled?
2016. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ezt már sosem tudjuk megxD
2020. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sose tudni
2020. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!