Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van itt olyan, akinek levették...

Van itt olyan, akinek levették a fogszabályzóját és nem tetszik neki az eredmény? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Ma levették, és kb. sírni tudnék. Nem az ,hogy rosszabb mint volt, hanem egyáltalán nem tetszik az eredmény. Olyan, mintha sokkal kijjebbb állna a felső fogsorom, mintha "ki tudnám harapni a pókot a saokból) Persze nem durván, nem előtte egyáltalán nem ilyen volt :'( Most menjek el máshova, és rakassak fel egy újat? Nagyon szomorú vagyok, ezért szenvedtem ennyit???! :'( Mit lehet ilyenkor tenni?

2013. aug. 8. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Képet nem tudsz feltölteni?

Mielőtt levette, nem érezted, hogy ennyivel előrébb vannak a felső metszőid?

2013. aug. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudok, meg most itt sírok minden bajom van. De amúgy láttam, hogy nem az van, hogy fu de jó, tetszik vegyük le, hanem az orvos mondta hogy ő nem érti hogy ezen mi nem tetszik még, ez egy teljesen normális fogsor. De nekem egyáltalán nem tetszik, mert tudom hogy nem állt így előre, és nem voltak olyan fogaim soha, hogy ki tudnám harapni a pókot a sarokból... nem hiszem el.. mit lehet tenni most menjek el máshova, és rakassak másikat? :'(
2013. aug. 8. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha megengedhetitek magatoknak, akkor menj, vagy legalább konzultálj egy orvossal, hátha megnyugtat. Bár lehet, hogy tényleg jól érzed. :S


Nem kellett volna levetetni, ha az orvos nem vállalt volna tovább,akkor átmehettél volna másikhoz. :S

De most már mindegy, utólag mindenki okosabb.


Nyugodj meg, ne sírj, ha tényleg annyira szörnyű a helyzet, akkor rakass fel másikat. 4-6 hónapnál elvileg nem tart tovább helyrehozni, feltéve, hogy harapási rendellenességed nem maradt.

2013. aug. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sziia! Tudom h régi a kérdés de kinél voltál fogszabályozáson??? Nekem is nagyon ocsmány :/
2013. szept. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon regi kerdes de hatha valakit erdekel a tapasztalatom:) nekem ma szedtek le a fogszabalyzomat es azota is sirok mert nem tetszik a fogam es elment a maradek onbizalmam is mert en imadtam a fogszabalyzomat:( remelem egyszer megbekelek vele
2022. jan. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!