Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehet tenni fogérzékenység...

Mit lehet tenni fogérzékenység ellen?

Figyelt kérdés
Fogaim mindig is érzékenyek voltak, de egy elrontott tömés óta még inkább. A magándokim (fogszabályzós doki), azt mondta menjek vissza, és rúgjam hátsón a dokit aki csinálta, mondjam meg neki tegyen rá még egy réteget, kevésbé lesz érzékeny. A speckó fogkrémeken kívül lehet még valamit tenni? Mindenképpen visszamegyek a dokihoz, de félek megint zsibbasztani kell hozzá, megint kifúrja, újratömi, ami baromira kellemetlen volt, viszont a mostani állapot már tűrhetetlen. Mit tehetek amíg nincs időpontom? Mivel enyhíthetem az érzékenységet?
2009. okt. 20. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Használj Elmex fogkrémet, nekem segített.
2009. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanerre a gondokra a Sensodyne Classic (piros) vált be. Még a lecsiszolt fogaim sem voltak érzékenyek, mikor a koronát készítették rá. Szóval, szerintem hatásos. Nincs benne fluorid, ami egyébként is gyengíti a zománcot, szóval, próbáld ki szerintem.

20/L

2009. okt. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is az Elmex fogkrémet, vagy az Elmex gélt tudom ajánlani.
2009. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elmex gélt használom már pár éve, bár nem rendszeresen, mert roppant hányingerkeltő számomra az íze. Innentől kezdve azt hiszem muszáj lesz, megpróbálok hozzá akkor ilyesmi fogkrémet is venni, bár a narancssárga elmex árától padlót fogtam :)
2009. okt. 21. 07:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is az elmex és a senzodyne fogkrémet tudom ajánlani. Én mindig azt szoktam venni, amelyik éppen akciós. Egyébként az narancssárga elmex a dm-ben 600Ft, míg az auchan-ban 900!
2009. okt. 31. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!