Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megéri Colgate fogkrém fogínyp...

Megéri Colgate fogkrém fogínyproblémákra féláron 524Ft-ért?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem inkább a Paradontaxot válaszd, igaz kicsivek drágább, de nagyon hatékony :)
2013. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább válaszd a parodontaxot fogínyproblémákra. Nem tudom mi a bajod az ínyeddel, de van az a fogínyprobléma amikor azt mondod, hogy inkább kifizeted a legdrágábbat csak múljon el. szerintem ha valamin, akkor ezen nem érdemes spórolni.
2013. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen fogínyprobléma? Dentál higiénikusnál/ fogorvosnál már jártál vele? Ha vérzik az íny, valószínűleg plakkos, fogköves. A fogorvosi rendelőben komplex kezelési tervet adnak. Sajnos nem minden old meg a fogkrém! (amit ajánlottak jó, de jó még sok más is. Nem tudom, hogy itt márkaneveket lehet megadni?
2013. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én gyógynövényes fogkrémet ajánlanék inkább. Sajnos nem minden a márka meg amit a tv-ben elmondana róla. [link] olvasd el, én tőlük rendelem, de több helyen is lehet kapni..
2013. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!