Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti milyen fogszabályzóra...

Ti milyen fogszabályzóra szavaztok a rendes fém vs átlátszó? /lent mindent részletezek/

Figyelt kérdés
Akinek átlátszó fogszablyázója van vagy hallott valamit ezzel kapcsolatba igaz ez hogy az italok ételek megfogják az átlátszó fogszabályzót? Ti milyet kérnétek? Fogszabályzósok van amit kéne még tudjak miután felrakják tippek esetleg?
2013. jún. 27. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ív, az minden esetben fém. A tippek a fogadon lehetnek fehérek, vagy fémek. Ez árfüggő. Nekem fehér volt. Nem ihattam vörösbort, mert befogta.
2013. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem hagyományos fém fogszabályzóm volt közel három évig. Nem volt vele semmi bajom. Bár az is igaz, hogy egyszer mikor aktíváláson voltam egy lány a váróban közölte, hogy ő azért csak most felnőtt fejjel csináltatja meg a fogszabályozást, mert gyerekkorunkban még csak a fém fogszabályzó létezett, és ő olyat sosem rakatna fel. Szóval ízlés dolga. Az esztétikus fogszabályzóval kapcsolatban viszont az előttem válaszolót annyiban pontosítanám, hogy az ív tényleg többnyire fém szokott lenni, viszont létezik olyan ív is, ami fehér bevonatot kap. így mikor mosolyogsz semmi fém nem látszik a szádban - persze ennek az ára is magasabb.
2013. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pcguru614 válasza:
szerintem ez pénztárca függő, a vas 100 a átlátszó meg 200....nekem vas van, szerintem teljesen mind egy hogy melyik van :D
2013. nov. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!