Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tudtok az atlatszo fogszab...

Timiike K. kérdése:

Mit tudtok az atlatszo fogszabalyzorol?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok es eldontottem,hogy most nyaron fogszabalyzot fogok rakatni. A kerdes csak az,hogy melyik jobb? A hagyomanyos drotos,vagy az atlatszo amit a fogakra kell helyezni? Melyik jobb? Hatasosabb eredmenyert melyik ajanlottabb?

2013. máj. 23. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet késő van már, de nem igazán értem a kérdést! :D Vagy nem tudom mire gondolsz!

Vannak az esztétikus fogszabályzók, amik nem annyira feltűnőek, átlátszó vagy fehér színűek a breketek! Nekem ilyenem van! Ez ugyanannyira hatásos mint a fémszínű!

2013. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=IWkaF8O-1dQ


En erre gondoltam,olyasmi mint valami atlatszo muanyag amit felhelyezel a fogaidra.. Csak nm tudom ez mennyire hatasos..

2013. máj. 24. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez a fogszabályzás azoknak az embereknek előnyös, akiknek nagyon-nagyon apró hiba van a fogával. És nem szükséges 1-1,5 évig hordania az állandót. Voltál már fogorvosnál? Nézesd meg mindenképp, hogy milyen hibák vannak. Például harapásod rendben van-e stb. Ha mindenképp állandót kellesz hordanod én mindenképp a porcelán fogszabályzót ajánlom, a korod miatt. És nem a fémet, azt alig lehet észrevenni, és nagyon szép. Nekem is az van. Van egyébként olyan is amikor a fogaid hátuljára rakják fel a készüléket, bár én azt nem merném bevállalni, biztos nagyon kényelmetlen. Na, de hajrá ! :) Majd írd le mi lett a vége! :)
2013. máj. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez az átlátszó hülyeség állítólag semmit sem ér, ráadásul hihetetlenül drága tudtommal! :D


Szerintem legyen sima drótos, csak porcelán brekettekkel!

Nekem is olyan van. :)

Lehet bele fehér drótot kérni, de állítólag az lassítja a folyamatot.


Nekem sima drót van benne, de így is vannak, akik még mindig nem vették észre, hogy fogszabályzós vagyok, pedig fél éve van rajtam. :D

[link]

[link]

[link]

[link]


Amúgy nekem nagyon súlyos állapotban voltak a fogaim! :D

Aztán megkaptam, és jobban tetszettem magamnak, mint előtte. Nem viccelek.


Ilyesmi fogaim voltak:

[link]


És 2 hónap után szinte teljesen egyenes lett! :')

Ráadásul még a foghúzást is megúsztam.

Mindenki azt beszéli, hogy mennyire jó döntés volt, és, hogy ők is akarnak fogszabályzót.


De a másikkal nincs tapasztalatom, így csak ezt tudom ajánlani! :) 15/l

2013. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Nekem átlátszó/porcelán van.

És egyáltalán nem igaz, hogy semmitsem ér.

Nekem decemberben rakták fel és heteken belöl látható volt a változás.

Én csak ajánlani tudom; távolról és fotókon bátran mosólyoghatsz mert nem láttszik, söt a fehér bracketek által fotokon olyan, mintha kilenne fehérítetve a fogam.Közelröl sem feltünö(amikor felrakattam sok ismerösöm csak azután vette észre, amikor megmondtam, hogy van:).)



19/L

2015. jún. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!