Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért érzékeny a fogam hidegre...

Miért érzékeny a fogam hidegre-melegre?

Figyelt kérdés

Egy hónapja felkerestem egy fogorvost,mert néhány hete fájt a bal alsó hátsó fogam.Betömte,majd 3 hét múlva visszarendelt,és egy másikat is betömött.De nemrég az a fogam amit először betömött,érzékeny lett a hidegre-melegre,és piszkosul fáj is.Mit csináljak,húzassam ki,vagy röntgeneztessem meg?Úgy érzem a gyökérnél fáj a legjobban,és úgy tudok azóta inni,hogy enyhén jobbra döntöm a fejemet.És még az a bökkenő,hogy 2 hét múlva mehetek vissza hozzá,mert akkor adott újra időpontot.

Ha nagyon fáj,kivételes esetben szoktak fogadni beteget,a megadott időponton kívül?



2013. jún. 25. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy pár hétig érzékeny a tömött fog, de hogy fáj is, azt már kötve hiszem. Szerintem mindenképp kérj röntgent, ha visszamentél a fogorvoshoz, de azt ajánlom, ne várd ki a 2 hetet. Körzeti orvos kell fogadjon, ha akut a betegség (azaz ha fáj/gyulladt valamid). Magándoki nem tudom, hogy működik. Lehet eltrehányolta, hogy nem takarította ki rendesen, ilyesmi. Végső esetben lehet gyökérkezeltetni, de kényelmetlen állandóan visszajárkálni.
2013. jún. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokit, hogy nagyon fáj a betömött fogad, biztosan ad időpontot előbbre, talán még aznapra is.
2013. jún. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen a választ... -.-'
2013. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!