Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökértömött fog lehet hidegre...

Gyökértömött fog lehet hidegre érzékeny?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 07:00
 1/8 tataboy ***** válasza:
Igen lehet,sőt fájhat is.
2013. jan. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha az ideget nem szedték ki teljesen akkor igen.
2013. jan. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Élő fog érzékeny hidegre, meg kell röntgenezni, szerintem nincs teljesen kiszedve az ideg.
2013. jan. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én minden időjárás változáskor majd megőrültem, úgy fájt a gyökérkezelt fog. A röntgen nem mutatott ki semmi rendelleneset. A doki azt mondta, hogy ez kb. olyan, mint egy csonttörés után, örökre megérzem. Aztán meguntam, és kihúzattam a francba, már minden ok.
2013. jan. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3 fogam van gyökérkezelve, ebből 2 már vagy 10 éve történt, a 3. meg fél éve.

De az első kettőn is kiújult a fájdalom az első gyökértömés után valamennyi idővel, aztán kibontották őket és újratömték.

És ezt a 3 fogat 3 különböző fogorvos kezelte, szóval nem valószínű, hogy mindhárom béna volt és nem cibálták ki az ideget rendesen. Mondjuk a 3. még csak hidegre fáj, nincs az a nagy spontán fájdalom, ami gyökértömés előtt szokott lenni, de mondta a fogorvos töméskor, hogy néha érzékenykedhet.


Lehetséges, hogy erre kiújulásra valami hajlamom van?

2013. jan. 7. 10:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 gyökérkezelt fog van,egy 3 és 1 éves,a hideg dolgoket néha érzem velük,de időjárásváltozásra már nem kellemetlenkednek,mint 1-2 hónappal a kezelés után.
2013. jan. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia.

Bocsi, hogy zavarlak de kérdezni szeretnék valamit.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__38..


Ez a hozzászólásod: " Nekem 2 gyökérkezelt fog van,egy 3 és 1 éves,a hideg dolgoket néha érzem velük,de időjárásváltozásra már nem kellemetlenkednek,mint 1-2 hónappal a kezelés után." ..


Azt szeretném kérdezni, hogy hogy értetted azt, hogy mint 1-2 hónappal a kezelés után?

Nekem is elkezdett salyogni az 1 hónapja gyökértömött fogam ( de csak néha ), időjárásváltozás miatt lenne? Vagy hogy értetted?:)


Köszönöm előre is a választ.

2013. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hopp, ezt üzenetbe akartam. xd
2013. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!