Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiszáradt szájra ez beválik...

Kiszáradt szájra ez beválik vajon? Ha nem akkor micsoda? (a többi lent! )

Figyelt kérdés
Szóval nagyon durván ki van száradva a szám,piros,fáj..Kentem már szőlőzsírral,testápolóval,arckrémmel,körömvirágkrémmel...És olvastam,hogy mézet meg olívaolajat kell rá kenni és az segít.Méz nincs itthon (és amúgy sem olcsó és anya nem örülne szerintem neki,ha a számra kenném) és olívaolaj sincs,de az olívaolaj helyett lehet mondjuk sima napraforgóolajat vagy esetleg babaolajat használni? Vagy nektek mi vált be? Kérlek segítsetek,mert nagyon el vagyok keseredve!! :(( 13/L
2013. jún. 17. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Disznózsír van? Am ma ennyi mindennel kented be? :-o az sem jó ha mindennel össze-vissza kened
2013. jún. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Disznózsír...
2013. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem mindennel..Ezeket kb 1 év alatt próbáltam ki. De köszönöm,kipróbálom!!
2013. jún. 17. 08:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire durván ki van száradva. akkor nézesd meg orvossal,mert belső oka is lehet és igyál több folyadékot.
2013. jún. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy allergiás vagy valamire?

egyébként próbáld ki a körömvirág kenőcsöt, nekem a totál, pikkelyesre száradt bőrömmel csodát tett, és már én is évek óta próbálkoztam mindennel

a babaolaj, testápoló és társaik, pedig tele vannak egészségtelen vackokkal, amik csak rontanak a helyzeten

2013. jún. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A külsõleg látszó, bárki által észrevehetõ tünetek:

Felsõ és alsó ajkak:

Tünet: Gyakori herpesz, sokszor az alsó ajak széle már össze hegesedett a bõrrel

Ok: Az immunrendszer tartós összeomlása, virusok elszaporodása

2013. jún. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szájzugok:

Tünet: Állandó berepedezettség, reggel fehér tajtékkal

Ok: A szájüreg és bélrendszer teljes elgombásodása

2013. jún. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Többieknek igazuk van, nem ártana elgondolkozni, hogy valamilyen allergiád van.


Én pl. sokáig pikkelyesre és véresre száradtam mindenhol, állandó herpesszel küzdöttem, teli voltam pattanással. a hasam is állandóan fájt. Majd elkezdtem gluténmentesen táplálkozni és láss csodát, megszűntek a panaszaim. A bélrendszeri panaszok sokszor okoznak bőrproblémákat, romlik a felszívódás, vitaminhiány alakul ki és elszaporodnak a káros mikróbák. Amióta tartom a diétát, nem viccelek, még a szúnyogcsípés sem dagad fel, míg régen véresre vakartam, a gyenge immunrendszer miatt arra is allergiás lettem.

2013. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon a válaszokat! Laktóz érzékeny vagyok,de mindig figyelek (laktózmentes tej,laktózmentes joghurt stb..) Lehetséges,hogy több problémám is van? :( (ne haragudjatok a hülye kérdésekért..:/)
2013. jún. 17. 10:21
 10/10 anonim ***** válasza:
A rejtett gluténérzékenység kísérő tünete a laktóz intolerancia (is). Meg amúgy bármilyen ételallergia párosulhat egy másikkal, hiszen ha sérül a bélfal, akkor jön a baj csőstül.
2013. jún. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!