Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nektek mennyiért csinálták a...

Nektek mennyiért csinálták a fogszabályzót?

Figyelt kérdés
A múlt héten vittem el 13 éves lányomat fogszabályzóshoz. Alulra felülre kell neki és csak a mintavétel 18 ezer Ft. De mivel alulra-felülre kell így 32 ezer Ft. A készülék ára 49 ezer Ft, de mivel ez is alulra felülre lesz így 98 ezer Ft. Mindösszesen 30 ezer Ft. Egyedül nevelem a lányom, ez így több mint a havi fizetésem! Ez tényleg mindenhol ennyibe kerül? Még így TB-s támogatással együtt is?!
2013. jún. 2. 19:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Javítom! 130 ezer Ft.
2013. jún. 2. 19:40
 2/6 Kondor Judit ***** válasza:
Nekünk kb5évvel ezelőtt volt 50000ft.Sajna ekörül van az árak/én is egyedül nevelem őket/kérdezd meg,hogy lehet-e részletekbe fizetetni,próba szerencse.
2013. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem igazán értem,a készülék ára reális,de a mintavétel hogy lehet 32E Ft?Ez nagyon nem stimmel.Én egy puccos magánrendelőben szabályoztatok és aki nem kuponos szabályzásra megy,annak a kezelési terv+lenyomat összesen 15000.Sztk-ba ennek ingyenesnek kéne lennie, meg a röntgenek is természetesen.
2013. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is ezt furcsállom, hogy 2*18ezer a lenyomatra. Már a csekket is megkaptuk, hogy fizessük be. De gondoltam még körbenézek, kérdezek itt a neten is. Hátha valahol kevesebből megúszhatnánk!
2013. jún. 2. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:

A lenyomat iszonyat drága...ráadásul alul-felül külön kell fizetni? Az milyen már? Én magánorvosnál csináltattam! Mintavétel 5 ezer, rtg 5 ezer, első konzultáció 5 ezer!

Maga a fogszabi ár 150 ezer/ív! Plussz havi 6 ezer az aktiválás! Ez azért ilyen drága mert már elmúltam 18!

2013. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 15 éves vagyok, a készülék darabja 80.000 Ft volt, a mintavétel és a szeparáció ingyen, a négy fog húzása összesen 16.000 Ft plusz a röntgen, ami 12.000 Ft körül. Ezen kívül most ugye havonta még 5000 vagy 10.000 lesz...
2013. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!