Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két fogam között az ínyem...

Két fogam között az ínyem érzékeny, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alsó fogsor szemfogtól hátrább lévő két fogam között elég érzékeny lett az ínyem mostanában. Ráadásul mindkét oldalt (bal és jobb oldalon is, ugyanott). Fogmosáskor a fogkefe sörtéi bántják nagyon, illetve édes ételkor evésekor is mintha szúrná. Kb fél éve voltam fogorvosnál akkor nem talált sehol semmi problémát bár bal oldalon már akkor is fájt csak elfelejtettem mondani neki.
2013. máj. 17. 23:16
 1/3 A kérdező kommentje:
az a rész fáj ami szemmel nem látható, nem is tudom hogy azt ínynek hívják e pontosan
2013. máj. 17. 23:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segít az ilyen gyulladásokon az alapos tisztítás napokig. Este szigorúan végig fogselymezni fogmosás után és nekem nagyon bevált a Listerine szájvíz, nagyon gyorsan múlnak tőle a gyulladások, még az afta is. Mióta használom az se jött elő.
2013. máj. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
fogselymezés valóban segített egyszer 2-3 napig nem fájt utána.megpróbálom szájvízzel együtt köszi!
2013. máj. 18. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!