Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csütörtökön rakják fel a...

Csütörtökön rakják fel a fogszabályzót, már nagyon izgulok lenne egy pár kérdésem? :D

Figyelt kérdés

Fáj? Hogyan fogok nyelni? Igaz hogy 1órás? Ha 9-re kell mennem és fél óra az út haza akkor aznap bemenjek iskolába?


A legfontosabb kérdésem az lenne hogy ettől lehet fogyni?

Sajnos 49 kiló voltam és ki húztak 4 fogat, és most meg 45 kiló vagyok :( kb mennyi kilót lehet ezzel fogyni? (nem akarok én le fogyni) amúgy 163cm vagyok és eddig lehetett látni a póló alatt a hasamat most meg semmit se :((((( 13/L



2013. máj. 7. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem háromnegyed óra volt, de hamar elrepült az idő, tök érdekes volt, nem fájt. Szerintem simán bemehetsz, legalább megcsodálhatják az új szerzeményed, meg nevethetnek a pöszeségeden. Emlékszem milyen vicces volt nekem a saját beszédem :D

Akkor fog csak fájni, ha húznak rajta, meg ha nem kérsz viaszt, amit nekem egy év után jutott eszükbe. Van ilyen orvosi viasz, amit oda tudsz rakni, ahol tör a fogszabályzó, nekem tiszta seb volt a szám...

Szóval mikor állítanak rajta, akkor olyan három nap, mikor fáj az egész fogsor, de utána úgyis többet fogsz enni, már annyira éhes leszel.

Almát csak szelve egyél, meg főttkukoricát, mákostésztát nézőközönség előtt ne, valakinek fulladást okoznál (a nevetéstől...)

Én nem fogytam egy dekát sem, de nem ártott volna :D

Kellemes "szabályozódást"! :)

2013. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

En nem voltam posze.most se vagyok a fogszabitol.pedig eloszor ejszakai,majd allando van nekem.

Sztem ne menj iskolaba,ugy is adnak igazolast,es tudsz mire hivatkozni..

2013. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!