Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő után teszik fel a...

Mennyi idő után teszik fel a fogszabályzót mintavétel után?

Figyelt kérdés
Április 24-én megyünk fogszabályzási mintavételre,és arra lennék kíváncsi hogy kb mennyi idő utan teszik fel a fogszabályzót?Szóval a mintavétel után mennyit kell még várnom kb?
2013. ápr. 14. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem, ha jól emlékszem, négy hónappal utána rakták fel.
2013. ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem fél évet kellett, mert nyáron nem rendelt a nő. illetve ha így vesszük több mint félévet, mert utána ősszel is közbejött valami, akkor új lenyomat kellett, és végül januárba tették fel.. de azóta már egész sokat javult!!:)
2013. ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*után
2013. ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem rá két hétre! Én magánorvosnál csináltattam így azért volt ilyen rövid idő! Már rá egy hétre is felrakta volna, volt időpontja csak húzni kellett egy fogat és annak adott időt gyógyulásra!

Ez amúgy függ attól is hogy mennyi lyukas fogad van, kell-e húzni!

2013. ápr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
SZTK-ban egy hétre rá, államilag támogatva.
2013. ápr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fogat nem kellett huzni:) en is maganorvosnal vagyok,es tamogatva:) ezek szerint akkor 1-2 het..koszonom Mindenkinek:))
2013. ápr. 15. 13:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Magánorvosnál, 4 nap után :)
2013. ápr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!